Super akce – doprava jen za 29 Kč + slevy přímo od výrobce až 63 % prodloužena do 31.7.2016

gs náhled

Kdo by neznal GS CONDRO!? A to je jen jeden z celé řady produktů "GS" firmy Green-Swan Pharmaceuticals ČR, a.s..

Nyní máte možnost nakoupit sobě i svým blízkým celou řadu těchto výrobků se slevou ve výši 30  - 60 % oproti běžným (neakčním) cenám v lékárnách.

Tuto slevu lze uplatnit na e-shopu www.mojeprevence.cz po přihlášení a zadání kódu, který jste obdrželi v rámci svých osobních mailových adres. Pokud již tento kód neznáte, případně jste nově registrovaným členem programu, vyžádejte si tento kód na infolince programu 774 775 959.

Aktuální nabídka pro Vás, prodloužena do konce července:

GS_letak_7_2016_nejlepší letní nabídka

Postup registrace do programu GS Benefit, kde si výrobky se slevou můžete nakoupit?

A jak výraznou slevu na naše produkty získáte? Je to jednoduché. Přihlaste se do klubu GS BENEFIT.

Hlavní výhodou nákupu v GS BENEFIT klubu:

• Slevy 30% 60% oproti běžným maloobchodním cenám
  • Slevové kupony na další nákup
  • Zajímavé dárky

Jak se přihlásit do Programu GS BENEFIT?

Na stránce: www.gsklub.cz

- Hlavní stránka – záložka „Firemní partner“

gs 1

- Zaregistrujte se – v případě prvního přihlášení se budete muset registrovat

Při registraci nezapomeňte prosím zadat váš kód partnera, který jste obdrželi v rámci osobních newsletterů, můžete si ho vyžádat i na naší infolince 774 775 959, podpora@odboryplus.cz

gs 2

·         Při dalších vstupech se do Benefitního programu budete pouze přihlašovat

gs 3

Při objednávce nad 699 Kč vč. DPH máte od nás poštovné i balné ZDARMA!

Zaregistrujte se do programu Odbory Plus a získejte členskou kartu a přístup k mnoha dalším slevám a výhodám.

OP logo prezentace

AKTUÁLNÍ LETÁK programu Odbory Plus

gs náhled

Super akce - doprava jen za 29 Kč + slevy přímo od výrobce až 63 % prodloužena do 31.7.2016