Slevy přímo od výrobce od 34 do 65 % na prostředky na podporu imunity a pohybového aparátu, vitaminy – nová nabídka

gs náhled

Kdo by neznal GS CONDRO!? A to je jen jeden z celé řady produktů "GS" firmy Green-Swan Pharmaceuticals ČR, a.s..

Nyní máte možnost nakoupit sobě i svým blízkým celou řadu těchto výrobků se slevou ve výši 30  - 60 % oproti běžným (neakčním) cenám v lékárnách.

Tuto slevu lze uplatnit na e-shopu www.mojeprevence.cz po přihlášení a zadání kódu, který jste obdrželi v rámci svých osobních mailových adres. Pokud již tento kód neznáte, případně jste nově registrovaným členem programu, vyžádejte si tento kód na infolince programu 774 775 959.

Aktuální nabídka pro vás:

HR_letak_5_2016

Postup registrace do programu GS Benefit, kde si výrobky se slevou můžete nakoupit?

A jak výraznou slevu na naše produkty získáte? Je to jednoduché. Přihlaste se do klubu GS BENEFIT.

Hlavní výhodou nákupu v GS BENEFIT klubu:

• Slevy 30% 60% oproti běžným maloobchodním cenám
  • Slevové kupony na další nákup
  • Zajímavé dárky

Jak se přihlásit do Programu GS BENEFIT?

Na stránce: www.gsklub.cz

- Hlavní stránka – záložka „Firemní partner“

gs 1

- Zaregistrujte se – v případě prvního přihlášení se budete muset registrovat

Při registraci nezapomeňte prosím zadat váš kód partnera, který jste obdrželi v rámci osobních newsletterů, můžete si ho vyžádat i na naší infolince 774 775 959, podpora@odboryplus.cz

gs 2

·         Při dalších vstupech se do Benefitního programu budete pouze přihlašovat

gs 3

Při objednávce nad 699 Kč vč. DPH máte od nás poštovné i balné ZDARMA!

Zaregistrujte se do programu Odbory Plus a získejte členskou kartu a přístup k mnoha dalším slevám a výhodám.

OP logo prezentace

AKTUÁLNÍ LETÁK programu Odbory Plus

gs náhled

Slevy přímo od výrobce od 34 do 65 % na prostředky na podporu imunity a pohybového aparátu, vitaminy - nová nabídka