První Optika – Všechny dioptrické obruby za 990 Kč (kvalitní brýle za dobré ceny, pojízdná optika)

prvnioptika-logo

Co pro vás máme

Brýle už dávno nejsou jen nástrojem ke zlepšení zraku, ale znamenají i módní doplněk. My v První optice se toho držíme, a proto jsme svým zákazníkům připravili velký výběr za příznivé ceny. Náš personál se o vás postará tak, abychom od vás dostali vždy palec nahoru.

Milujeme brýle. A proto je pro vás děláme dostupnějšími.

:: Tato nabídka platí jak pro členy tak i pro jejích rodinné příslušníky.

PO1PO2PO3

Pojízdná optika ve vašem městě – tato možnost je aktuální, je k dispozici odborovým svazům a organizacím při příležitosti konání větších odborových akcí. O již realizovaných akcích, které byly velmi pozitivně účastníky jednání přijaty si můžete přečíst. ZDE První Optika na konferenci OS ECHO, ZDE na radě OS Kovo, ZDE reálné zkušenosti s nákupem brýlí na sněmu a ZDE první optika na sněmu ČMKOS v listopadu 2015.

V současnosti plánujeme dva další výjezdy První Optiky na odborové akce. Možnost objednání pojízdné optiky – podpora@odboryplus.cz

Zaregistrujte se do programu Odbory Plus a získejte členskou kartu s přístupem k mnoha slevám a výhodám.

clenska karta logo

Členská karta Odbory Plus s novým logem ČMKOS - váš průkaz pro získání mnoha výhod, Tým Odbory Plus

Kontaktní místa 12

Kontaktní místa programu Odbory Plus - Kladno, Most, Děčín, Plzeň, Třinec, Opava, Ostrava, České Budějovice, ad....

logoopel

OPEL - Operativní leasing za exkluzivní cenu

hypotekalogo

Stavební spoření - pro Vás se slevou až 50 % na vstupním poplatku

Divadlo Rokoko a ABC - slevy představení v květenu a červenu 2016

gs náhled

Doprava ZDARMA a SLEVA až 56 % na potravinové doplňky pro podporu vašeho zdraví na celý květen

logo-kompas-odbory-plus-350x350px

Cestovní kancelář Kompas - Jadran 2017 s plošnou slevou 5 %

Studio Andrasa_logo (1)

Studio Andrasa slevy 10 a 15 % na vybrané masáže

uvodni stranka

Wellness pobyty se slevou 50 % v exkluzivních německých rezortech

logo_350x350px

CK UNITOUR - váš partner na dovolenou i na cesty za poznáním pro skupiny i jenotlivce

cdlogo

Sleva na In-karty od Českých drah - rok 2017

autokellylogo

Nákup ve firemním e-shopu, 10% sleva na práci v autoservisu, na díly 5%, na produkty až 20% ve firemních prodejnách

kubik_obrazek

Jaro v evropských metropolích, Autosalon ve Frankfurtu a další zájezdy se slevou 10%

logo (2)

Prodej zájezdů na sezónu 2017 byl zahájen 15. 11. 2016. FIRST MINUTE nabídky!

logo-ckvt_350x350px

VÍTKOVICE TOURS - česká jednička na pobyty na Jadranu

Fede-zima

Zimní lyžařské zájezdy 2016/2017 s autobusovou nebo vlastní dopravou se slevou 13 %

spa.cz náhl.karta

SPA.cz - super nabídka lázeňských a wellness pobytů pro vás, v ČR i na Slovensku

Babylon karta

POBYTY za akční ceny pro skupiny i jednotlivce: "Jen ty a já", "Kdo si hraje nezlobí", "Dárek pro nás dva" a "Na plné pecky"

CK Zemek karta

FIRST MINUTE 2017 k Jadranu!! Slevy, které lze sčítat, slevy i na last minute!! Aktuální katalog.

Kal. Ok

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2016 - Vídeň, Krakow, Salzburg a Schladming s běhy čertů, Linec a jezero Traunsee, nákupy v Parndorfu, ad.

cestalogo

Wellness a lázeňské pobyty 2016 a 2017 se slevou 13 % v Maďarsku, Německu, na Slovensku, ad.

ReLaWe karta

Agentura ReLaWe - JARNÍ SPECIÁLY a LAST MINUTE za výhodné ceny

Karta zima fin.

JARO 2017 - Pobyty, rekreace, víkendy na horách atd... a už i letní dětské tábory 2017

Panon kar.

Hotel Panon*** na jižní Moravě - pobyty se slevou 20 %

karta ÚAMK

Na dovolenou po celé Evropě s asistenčním tarifem se slevou 20 % ad.

první optika karta

První Optika - Všechny dioptrické obruby za 990 Kč (kvalitní brýle za dobré ceny, pojízdná optika)

Karta Odborová zařízení

Rekreace a možnosti ubytování v odborových zařízeních

patrologo

Slevy na zboží TESCOMA, CONCEPT, BUXTON, RIMMEL a 20 dalších značek v internetovém obchodě www.patro.cz

ccs logo

CCS - plošná sleva na pohonné hmoty po celé ČR, poprvé pro fyzické osoby

cpplogo300

Evoluce má mnoho výhod: například slevy do výše až 6 000 Kč u ČPP. Zjistěte, jak ji získáte!

Kooperativa_RGB

BEST DOCTORS - unikátní pojištění s možností léčby v zahraničí

Kooperativa_RGB

NA100PRO se slevou 50 % - Povinné ručení s pojištěním nezaviněné nehody

ticketstream

Slevy na koncerty, divadla, sportovní události a další od TICKETSTREAM

divadlopalace

Divadlo Palace - Divadelní program květen a červen 2017

books

Výhodný a rychlý nákup knih a učebnic

sondy logo male

Sleva 15 % na produkci nakladatelství SONDY

masaze Dvorsky

Zlín - plošná sleva 20 % na masérské, rekondiční a regenerační služby na vysoké úrovni

svetelko

Studio Světélko - 15% sleva na masáže v centru Prahy, slabozrací a nevidomí maséři

Oddluž se karta

Snížení dluhů až o 70 procent a do pěti let bez dluhů - služba "Oddluž se"

Capriolo OK

Jízdní kola do města i na sport - výprodej skladu.