OPEL – Operativní leasing za exkluzivní cenu

logoopelCeník pro členy programu Odbory plus, nové automobily se slevou 10 až 26 % od automobilky Opel

Firma Opel Vám umožňuje využít významných slev ve speciálním programu Opel Partner.

Slevy v rámci programu Opel Partner jsou počítány z aktuálních ceníkových cen před slevou a vždy převyšují akční ceny, které jsou zákazníkům běžně nabízeny. Člen odborů tedy dostává díky programu Opel Partner nejlepší možnou cenu

Program Opel partner by Vám rád představil nový operativní leasing na vozy Opel Astra za výhodnou cenu 4 999 Kč.

OL1 OL2

OPEL_POZVANKA_odbory_210x148_DoubleSided_1 (2)

Seznam autorizovaných prodejců firmy naleznete ZDE

Následující ceník a jeho výhodná nabídka se vztahuje na kompletní modelovou řadu značky Opel.

Aktuální ceník od 1. 7. 2017 do 30. 9. 2017 pro Vás:

opel

Vůz, který si vyberete je možné zakoupit u libovolného autorizovaného prodejce značky Opel po celé ČR. Mimo nové vozy Opel nabízíme kompletní produkty, které s nákupem vozů úzce souvisí. Můžete tak využít naše servisní služby, výhodné financování vašeho nového vozů či si vůz nechat pojistit.

Novinkou financování je produkt Opel FLEX LEASE – operativní leasing pro fyzické osoby – tedy pronájem vozů na stanovenou dobu (např. 3 roky).

Pro konkrétní kalkulace a nabídky neváhejte kontaktovat libovolného autorizovaného prodejce Opel po celé ČR, který vám s výběrem rád poradí. ZDE  najdete jejich seznam.

image001 (6)

Pro zakoupení automobilů Opel s uvedenou slevou je nutné se zaregistrovat do programu Opel Partner – přihlášení na www.opel-partner.cz po vložení unikátního kódu pro odbory: ODB36951

Na stránkách www.opel-partner.cz naleznete základní přehled nabízených vozů Opel a přímé porovnání slev, které díky programu Opel Partner oproti běžným slevám můžete získat. Výhodná nabídka se vztahuje na kompletní modelovou řadu značky Opel.

Vůz, si můžete vybrat na stránkách www.opel-partner.cz, nebo přímo u našeho autorizovaného prodejce značky Opel po celé ČR.

V procesu zakoupení nového vozu budete požádáni o potvrzení tohoto formuláře ze strany vaší odborové organizace. Vyplněný a potvrzený formulář předáte pracovníkovi autosalonu v průběhu nákupu vozidla.

Slevy můžete přenášet dokonce i na svou rodinu! Nominujte do programu své rodinné příslušníky a umožněte jim využít tuto nabídku.

Zaregistrujte se do programu Odbory Plus a získejte možnost výhodně nakoupit automobil a přístup k mnoha dalším slevám a výhodám.

clenska karta logo

Členská karta Odbory Plus s novým logem ČMKOS - váš průkaz pro získání mnoha výhod, Tým Odbory Plus

Kontaktní místa 12

Kontaktní místa programu Odbory Plus - Kladno, Most, Děčín, Plzeň, Třinec, Opava, Ostrava, České Budějovice, ad....

logoopel

OPEL - Operativní leasing za exkluzivní cenu

hypotekalogo

Stavební spoření - pro Vás se slevou až 50 % na vstupním poplatku

Gs

SLEVY do 5.10.2017, doprava zdarma při nákupu nad 699 Kč

logo-kompas-odbory-plus-350x350px

Cestovní kancelář Kompas - Jadran 2017 s plošnou slevou 5 %

první optika karta

První Optika - obroučka za 990 Kč a k multifokálním brýlím obroučka zdarma do 27.9.2017

Studio Andrasa_logo (1)

Studio Andrasa slevy 10 a 15 % na vybrané masáže

uvodni stranka

Wellness pobyty se slevou 50 % v exkluzivních německých rezortech

logo_350x350px

CK UNITOUR - váš partner na dovolenou i na cesty za poznáním pro skupiny i jenotlivce

Babylon karta

POBYTY za akční ceny pro skupiny i jednotlivce: "Jen ty a já", "Kdo si hraje nezlobí", "Dárek pro nás dva" a "Na plné pecky"

cdlogo

Sleva na In-karty od Českých drah - rok 2017

autokellylogo

Nákup ve firemním e-shopu, 10% sleva na práci v autoservisu, na díly 5%, na produkty až 20% ve firemních prodejnách

kubik_obrazek

Jaro v evropských metropolích, Autosalon ve Frankfurtu a další zájezdy se slevou 10%

ReLaWe karta

Agentura ReLaWe - RELAX, lázně wellness za super ceny

logo (2)

Prodej zájezdů na sezónu 2017. LAST MINUTE nabídky!

logo-ckvt_350x350px

VÍTKOVICE TOURS - česká jednička na pobyty na Jadranu

Fede-zima

Zimní lyžařské zájezdy 2016/2017 s autobusovou nebo vlastní dopravou se slevou 13 %

spa.cz náhl.karta

SPA.cz - super nabídka lázeňských a wellness pobytů pro vás, v ČR i na Slovensku

CK Zemek karta

FIRST MINUTE 2017 k Jadranu!! Slevy, které lze sčítat, slevy i na last minute!! Aktuální katalog.

Kal. Ok

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2016 - Vídeň, Krakow, Salzburg a Schladming s běhy čertů, Linec a jezero Traunsee, nákupy v Parndorfu, ad.

cestalogo

Wellness a lázeňské pobyty 2016 a 2017 se slevou 13 % v Maďarsku, Německu, na Slovensku, ad.

Karta zima fin.

LÉTO 2017 - Pobyty, rekreace, víkendy na horách atd... a letní dětské tábory 2017

Panon kar.

Hotel Panon*** na jižní Moravě - pobyty se slevou 20 %

karta ÚAMK

Na dovolenou po celé Evropě s asistenčním tarifem se slevou 20 % ad.

Karta Odborová zařízení

Rekreace a možnosti ubytování v odborových zařízeních

patrologo

Slevy na zboží TESCOMA, CONCEPT, BUXTON, RIMMEL a 20 dalších značek v internetovém obchodě www.patro.cz

ccs logo

CCS - plošná sleva na pohonné hmoty po celé ČR, poprvé pro fyzické osoby

cpplogo300

Evoluce má mnoho výhod: například slevy do výše až 6 000 Kč u ČPP. Zjistěte, jak ji získáte!

Kooperativa_RGB

BEST DOCTORS - unikátní pojištění s možností léčby v zahraničí

Kooperativa_RGB

NA100PRO se slevou 50 % - Povinné ručení s pojištěním nezaviněné nehody

ticketstream

Slevy na koncerty, divadla, sportovní události a další od TICKETSTREAM

divadlopalace

Divadlo Palace - Divadelní program červen a září 2017

books

Výhodný a rychlý nákup knih a učebnic

sondy logo male

Sleva 15 % na produkci nakladatelství SONDY

masaze Dvorsky

Zlín - plošná sleva 20 % na masérské, rekondiční a regenerační služby na vysoké úrovni

svetelko

Studio Světélko - 15% sleva na masáže v centru Prahy, slabozrací a nevidomí maséři

Capriolo OK

Jízdní kola do města i na sport - výprodej skladu.